Buďte s námi v kontaktu. Máme komunitu na Discordu

Buďte s námi v kontaktu. Máme komunitu na Discordu
Foto: Okraj.cz

Chceme znát vaše názory, postřehy, komentáře. Zakládáme proto komunitu na platformě Discord, kde je s námi můžete sdílet. Připojit se můžete na následujícím odkaze:

Proč by vás to mělo zajímat? Budete mít bezprostřední přístup k nám a naši práci. Hodláme s vámi sdílet publikovatelné informace ze zákulisí našich aktivit, budete první, kdo se dozví o našich akcích, a můžete nám tam poskytnout zpětnou vazbu či dát tipy na témata, která vás zajímají nebo trápí.

Zároveň jsme pro vás v rámci komunity založili kanál „náš kraj“. Tam můžete komentovat dění v Moravskoslezském kraji, publikovat místní kuriozity, zajímavosti. Prosíme vás o dodržování zásad slušné a respektující diskuze. Vyhrazujeme si právo mazat hanlivé, nenávistné či diskriminující příspěvky. Naše komunita je otevřena všem bez rozdílu.

Read more

Polštář splasknul. Jak z Liberty zmizela energie i osm vydělaných miliard

Polštář splasknul. Jak z Liberty zmizela energie i osm vydělaných miliard

Jak to vidí management ostravských hutí ⬇ Ve prospěch společnosti Liberty Ostrava bylo vyhlášeno všeobecné moratorium na „preventivní restrukturalizaci“ (dále jen „všeobecné moratorium“), které jí má poskytnout čas, aby mohla svůj optimalizační plán detailně prodiskutovat se svými věřiteli. Všeobecné moratorium se bude týkat všech věřitelů společnosti Liberty Ostrava a poskytne jim

By Ondřej Stratilík